Redes sociales

Banderas

Strona główna
Strona główna

Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.

Kursy

Cursos Intensivos

Ten kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą w krótkim czasie  polepszyć poziom języka hiszpańskiego. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, najczęściej 3-4 osobowych.

Cursos de Preparación al DELE

Dyplomy D.E.L.E. to oficjalne certyfikaty potwierdzające poziom znajomości języka hiszpańskiego. Wystawiane przez Instytut Cervantesa w imieniu hiszpańskiego Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu.

Cursos de español para grupos

Są dostosowane do preferencji każdej z grup poprzez zaoferowanie kursu językowego, wielu aktywności pozaszkolnych przystosowanych do zainteresowań i budżetu danej grupy. 

Programa Preparación de Exámenes de Español (Abitur, Matura, etc.)

Przygotowane z myślą o uczniach, którzy chcą przygotować się w sposób optymalny z jak największą gwarancją zdania egzaminu na wysokim poziomie.

Programa de Clases para familia con niños

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat oraz od 8 do 11 lat  oraz kurs hiszpańskiego dla młodzieży w w wieku od 12 do 15 lat. Rodzice mogą w tym samym czasie uczestniczyć w kursie intensywnym.

 

Program języka hiszpańskiego dla młodzieży: Kampus Wakacyjny

Ten program jest stworzony dla młodzieży w wieku 16 i 18 lat, która chce nauczyć się hiszpańskiego w sposób praktyczny i zabawny i jednocześnie przeżyć przygodę kulturalną w Walencji.

Strony

4/7/2020

Na północ od Jávea, pod klifem Rezerwatu Morskiego Cap de Sant Antoni znajduje się Cova Tallada.

26/8/2020

¡Łap pomidora! Jedziemy na Tomatina do Buñol

Blog